logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
info@khuzaquajoy.ir
+6152621498

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر مهم است؟

تصفیه آب و هوا آکواجوی > دسته‌بندی نشده  > قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر مهم است؟

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر مهم است؟

با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب خانگی در بازار، ممکن است یکی از معیارهای اصلی تصمیم گیری شما برای خرید، قبل از هرچیز ، قیمت باشد. اما بهتر است بدانید که برخلاف توصیه برخی از فروشندگان ناآگاه، قیمت ارزان نه تنها معیار مناسبی برای تصمیم گیری نیست، بلکه می تواند دلیل بسیار محکمی برای نخریدن باشد!
بهتر است قبل از تصمیم گیری بر مبنای قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی، به این نکته بسیار مهم توجه کنید که دستگاه آب شیرین کن خانگی به طور مستقیم با سلامتی و بهداشت خانواده و فرزندان شما در ارتباط است. بسیاری از دستگاه های ارزان، محصول کشور چین هستند و از مواد اولیه غیربهداشتی و نامناسب ساخته می شوند. پلاستیک استفاده شده در اجزای آنها ،از نوع نامرغوب و بازیافتی است. بعنوان مثال در تولید فیلترهای کربنیکه جهت حذف کلر و گازهای شیمیایی در دستگاه های آب تصفیه کن خانگی استفاده می شوند، به جای استفاده از کربن مناسب ، از زغال سنگ که حاوی فلزات سنگین می باشد، استفاده شده است. محیط هایی که برای تولید و مونتاژ دستگاه های تصفیه آب چینی استفاده می شوند، دارای استانداردهای لازم بهداشتی نیستند. در تولید این محصولات نامرغوب ، از دستگاه های اتوماتیک استفاده نمی شود و تقریبا تمامی فرایند ها با دست انجام می شود. این درحالی است که کارگرانی که اجزای مختلف این دسته از دستگاه های تصفیه آب را مونتاژ می کنند دارای تاییدیه های بهداشتی نیستند و هیچ تضمینی مبنی بر سلامتی و بهداشت آنها وجود ندارد. مجموع این عوامل باعث می شود قیمت تمام شده تولید دستگاه تصفیه آب نامرغوب کاهش پیدا کرده و ارزان تمام شوند.
به طور کلی قیمت دستگاه تصفیه آب تابع عواملی است که مهمترین آنها عبارتند از:
۱ – تعداد و تنوع فیلترهای به کار رفته در دستگاه آب تصفیه کن خانگی
۲ – کیفیت طراحی دستگاه
۳ – کیفیت قطعات و اجزای دستگاه ( اتصالات، محفظه ها،‌سوئیچها ، پمپ و …)
۴ – عوامل موثر در هزینه های بالاسری تولید تصفیه آب ( تاییدیه ها ، گواهینامه ها، استانداردها،‌ کیفیت فضای تولید ، دستگاههای اتوماتیک و بهداشتی و …)
۵ – کیفیت گارانتی و خدمات پس از فروش
آنچه مسلم است،‌ مقایسه قیمت یکی از اصول اولیه خرید موفق و مدیریت مالی است. اما جهت خرید محصولاتی مثل آب شیرین کن خانگی که ارتباط مستقیم با سلامتی خانواده دارند، این معیار باید پس از بررسی سایر ملاکهایی که از اهمیت بیشتری برخوردارند، مورد بررسی قرار گیرد.
آیا حاضر هستید به خاطر صرفه جویی و پس انداز مقدار اندکی پول ، سلامتی خود و خانواده تان را به خطر بیندازید؟

بدون دیدگاه

ارسال یک نظر

نظر
نام
ایمیل
وبسایت

1 × 2 =